top of page
Готуємо круасан

Клієнтам

KyivTheFood

KyivTheFood - це сервіс з наданням послуг по доставці обідів/сніданків в офіси, дитячі садочки, освітні заклади та на різні підприємства Києва та області. Ми надаємо гнучкий та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 Наші обіди/сніданки - найсмачніші в місті. Ми готуємо їх з найякісніших та найсвіжіших продуктів та дотримуємося повної чистоти на кухні.

 Ми пропонуємо організувати харчування вашій компанії смичними та корисними обідами/сніданками по вигідних цінах. Оновлюємо меню щотижня, великий вибір страв які не повторюються щодня. Гнучкість та індивідуальне підлаштовування під кожного клієнта та швидка і безкоштовна доставка по всьому Києву.

 За час існування нами створена ефективна технологічна база, що дозволяє на сьогоднішній день забезпечити високі стандарти якості. Наші виробничі комплекси є, мабуть, одними з найкращих в області кайтерингу та корпоративного харчування на території України. Всі наші виробничі приміщення за характером організації виробництва відносяться до підприємств з повним технологічним процесом, на яких виконується весь ланцюжок налагоджених процесів, починаючи з прийому і зберіганню продуктів і закінчуючи фасуванням та відправкою готових обідів.

bottom of page